ଏହି ଅକ୍ଷର ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ରୋମାନ୍ସର କଞ୍ଚା ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ଭାଗ୍ୟବାନ, କ୍ୟାରିଅର୍ କିପରି ଅଛି ଜଣାନ୍ତୁ

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅର୍ଥ ସହିତ, ତାଙ୍କ ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅର୍ଥ | ଏହାର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ହୋଇଥାଏ | ଏଥିରୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ଜିନିଷ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ?? M ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ରୋମାନ୍ସର କଞ୍ଚା ପ୍ରେମରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଅଟନ୍ତି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଇଂରାଜୀରେ 'M' ଏବଂ ହିନ୍ଦୀରେ 'M' ନାମକ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା  | 

People-named-M-are-lucky-in-love
Image Credit © TheStateIndia


ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର

ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର 'M' ନାମରେ ନାମିତ ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ରୂପରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିବାକୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରେମରେ ଅଛି

ଏହି ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଶୀର୍ଷରେ ରଖନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ତେବେ ଏମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ନୁହନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଏହି ଝିଅ ମାନେ ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ସେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରେମ ପାଆନ୍ତି | ଯଦିଓ ପ୍ରେମ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ଆଭିମୁଖ୍ୟ କମ୍ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଏମାନେ  ଯାହାକୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି, ସମସ୍ତ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି |

ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ବିରକ୍ତିକର

ଏହାର ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନେ ନିଜ ନିଜ ଅନୁସାରେ ସବୁକିଛି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ଏମାନଙ୍କର କିଛି ଇଚ୍ଛା ପୁର୍ଣ ହୁଏ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଯଦି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ କାମ ନକରନ୍ତି, ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି |

Malaika-Arora

ବୃତ୍ତି

ଏହି ଝିଅ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର | ଏମାନେ ଯେଉଁ ଭି କାମ କରିବାକୁ ଭାବନ୍ତି ସେ କାମ ନ ସାରିବା ଯାଏ ବସନ୍ତି ନାହିଁ | ଯଦିଓ ସେମାନେ ଜୀବନର ଶୀଘ୍ର ଜିନିଷ ପାଇ ନଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଭୟଭୀତ କିମ୍ବା ନର୍ଭସ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ ତାଙ୍କର ସଫଳତାକୁ ନେଇଥାନ୍ତି |

ଠକିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ

ଏମାନଙ୍କର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନ୍ତରିକ ହୃଦୟ ଅଟେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ କୌଣସି ମିଛ କିମ୍ବା ପ୍ରତାରଣାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

ସୁଯୋଗର ତ୍ରାଣକର୍ତ୍ତା

ଏହି ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର ଝିଅ ମାନେ ଶୀଘ୍ର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମିଶନ୍ତି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି | ଆମେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିପାରିବା ଯେ ଏହି ଝିଅ ମାନେ ସୁଯୋଗର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି |

madhuri dixit

ସମାଜ ରେ ସମ୍ମାନ

'M' ଅକ୍ଷରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ମାନେ ସମାଜ ଏବଂ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ମାନ ପାଆନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ, ଏହାର ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସମାଜରେ ଏକ ଭଲ ଏବଂ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରନ୍ତି |

ହାର ମାନୁନାହିଁ

ବାସ୍ତବରେ, ସେମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସାହସ ଦେଖାଇବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏହାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ତେବେ ସେମାନେ ସାହସ ଦେଖାଇବା ଠାରୁ ପଛାନ୍ତିନି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କାହାରିଠାରୁ କୌଣସି ଭରସା ପାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ସେମାନେ କେବଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହସ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସେହି ଜିନିଷ ହାସଲ କରିବାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି |


Powered by Blogger.