ମୌସୁମୀ ସମୟରେ ଆପଣ ଏହିପରି ରୋମାନ୍ସ କରିପାରିବେ, ବର୍ଷା ଋତୁରେ ଆପଣ ଘରେ ହନିମୁନ୍ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ!

ମୌସୁମୀ ରେ କେଉଁ ଦମ୍ପତି ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ | ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଏବଂ ଲକଡାଉନ ଏକାଠି ଜୀବନ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛି | ଯଦି ଲକଡାଉନ୍ ରେ ପାର୍ଟନର ଠାରୁ ଦୂରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, ତେବେ ଏହି ଋତୁର ନିକଟତର ହେବାର ସୁଯୋଗ ହାତଛଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |


You-can-have-such-a-romance-during-the-monsoon-season-you-can-enjoy-honeymoon-at-home-during-the-rainy-season!

ତେଣୁ, ବର୍ଷା ଯାହା ଆରାମ ଦିଏ, ସେମାନେ ସାମାନ୍ୟ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୁଅନ୍ତି | ପ୍ରକୃତରେ, ଏଥର ଲକଡାଉନ୍ ରେ, ଆପଣ ମୌସୁମୀ କୁ ଅତି ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |ଯଦି ଆପଣ 'ଟିପ୍, ଟିପ୍ ବାର୍ସା ପାନି' ପରି ଗୀତ ପରି ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଜା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ କହିବୁ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସ ଋତୁର ରୋମାନ୍ସ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇପାରିବ | କେବଳ ତୁମକୁ କିଛି ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ, ତା’ପରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣ ଙ୍କ ସାଥୀ ବର୍ଷାରେ କିପରି ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ!!

ଲକଡାଉନରେ ମୌସୁମୀ ରୋମାନ୍ସ
ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ବର୍ଷା ଅତିକ୍ରମ କରିଯାଇଥିବ | ଅଫିସ୍ ର କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ରହିବ | ତେଣୁ ଆପଣ ଘରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ |ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ଘର ପରି କିଛି ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହେଁ, ନା କରୋନା ଜୀବାଣୁ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ନା ଆଉ ଟେନସନ |


ସେକ୍ସ ଜୀବନ ପାଇଁ ବର୍ଷା ଋତୁ ଭଲ
ବର୍ଷାରେ ରୋମାନ୍ସ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଆଲୋଚନା ନାହିଁ | ମମୌସୁମୀ କୁ ରୋମାନ୍ସର ଋତୁ କୁହାଯାଏ | ସେକ୍ସୋଲୋଜିଷ୍ଟ ଡକ୍ଟର କୁହନ୍ତି, ବର୍ଷା ଋତୁରେ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ସୁଖଦ ହୋଇଯାଏ। ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଅଧିକ ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କ କରିପାରିବେ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ସପ୍ତାହରେ 3-4 ଥର ସହଜରେ କରାଯାଇପାରିବ |

ବର୍ଷାରେ ଏକା ସଂଗେ ଗାଧେଇବା ମଜା
ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 1-2 ଥର ବର୍ଷା ହୋଇଛି, ଏହା ପରେ ବର୍ଷାରେ ଗାଧୋଇବାର ବିପଦ କମିଯାଏ | ଛାତ ଓପରକୁ ଯାଅ ଏବଂ ବର୍ଷା ରେ ଏକ ଭଲ ସ୍ନାନ କର | ଯେତେବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମୁଡ଼ ହେବ, ବାଥରୁମ କିମ୍ବା ଶୋଇବା ଘରକୁ ଆସନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ବେଶୀ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ ନାହିଁ |


ଏକ କମ୍ବଳ ଭିତରେ!
ଯଦି ବର୍ଷାରେ ଗାଧୋଇବା ହେତୁ ଥଣ୍ଡା ଲାଗିବା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ତେବେ ତୁରନ୍ତ କମ୍ବଳ ଭିତରକୁ ଯାନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଦୁହେଁ ବିନା ପୋଷାକରେ କମ୍ବଳ ଭିତରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ଲାଗିବ | ଯଦି ଆପଣ ଦୁହେଁ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି!!!

ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣନ୍ତୁ
ବର୍ଷାରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ମନୋବଳକୁ ଅଧିକ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ କାମ କରେ | ତେଣୁ ପ୍ରେମ ଭରପୂର ସଂଗୀତ କିମ୍ବା ଏକ ଗୀତକୁ ହାଲୁକା ସ୍ୱରରେ ବଜାନ୍ତୁ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗରୁ ଏକ ସଙ୍ଗୀତ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ |


ସେକ୍ସ ସମ୍ପର୍କରେ ତରତର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ
ଯଦି ଆପଣ, ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀକୁ ଏପରି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୁସି କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ତେବେ ତୁମେ କ’ଣ କଲେ? ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କିଛି ଗରମ ପିଅନ୍ତୁ | ଏଥିପାଇଁ ଗରମ ଚକୋଲେଟ୍ ଅପେକ୍ଷା କ’ଣ ଭଲ ହୋଇପାରେ? ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ କଫି କିମ୍ବା ଚା ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

କଳ୍ପନା ଦୁନିଆରେ ହଜିଯାଆନ୍ତୁ
ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ବର୍ଷାରେ ଗାଡି ଚଳାଇବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ହେତୁ ଆମେ ଯାଇ ପାରିବୁ ନାହିଁ | ତେଣୁ କଳ୍ପନା ଜଗତ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ଡ୍ରାଇଭିଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କଥା ମନେରଖନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅଲଗା ଅନୁଭବ କରାଇବ | କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ସାଥୀଙ୍କ କେଶ ଏବଂ ଶରୀରକୁ ଟାୱେଲରେ ପୋଛି ଦିଅନ୍ତୁ | ସାଥୀଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ଅତି ଆରାମରେ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତୁ |


ରୋମାନ୍ସ ସମୟରେ କ’ଣ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ
  • ବର୍ଷାରେ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ଅଧିକ ଡେଇଁବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବୁନ୍ଦା ଭଲ ଭାବରେ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅଧିକ ମଜା କରି ଥକି ଯାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ପଡ଼ିବାର ଭୟ ମଧ୍ୟ ଅଛି |
  • ବର୍ଷାରେ ଅଧିକ ସମୟ ସ୍ନାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁସ୍ଥ କରିପାରେ |
  • ବର୍ଷାରେ ଗାଧୋଇବା ପରେ ବାଥରୁମରେ ସ୍ନାନ କରନ୍ତୁ |
  • ଶରୀରକୁ ଅଧିକ ସମୟ ଓଦା ରହିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହାକୁ ଶୀଘ୍ର ପୋଛି ଦିଅନ୍ତୁ |
  • ବର୍ଷାରେ ଗାଧୋଇବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ଥଣ୍ଡା କିଛି ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ |


Powered by Blogger.