ପୁଅମାନଙ୍କର କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ଦେଖି ଝିଅ ମାନେ ହୁଅନ୍ତି ଦିଵାନୀ

ଆପଣ କେବେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି କି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ଙ୍କ ର ଆଖି କୁ ହଟାତ ଦେଖା ଯାଏ  | ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗରେ ଝିଅ ମାନେ ମରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗକୁ ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଝିଅ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ |Girls are crazy on seeing which part of boys
Image Credit: PxHere

ଗୋଟିଏ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରେ, ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ପୁଅ ମାନଙ୍କ ଶରୀରର କେଉଁ ଅଂଶ ଝିଅ ମାନେ ଅଧିକ ସେକ୍ସି ଖୋଜନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ଝିଅ ମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ପୁଅମାନଙ୍କ ଓଠକୁ ଅଧିକ ଦେଖନ୍ତି ଯାହାକି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ସେକ୍ସି ଲାଗିଥାଏ | 

abs-biceps-bodyଏହା ପରେ, ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ତର ହେଉଛି ଆଖି, କିଛି ଝିଅ  ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଥିଲେ, ସେମାନେ କ’ଣ ଉତ୍ତର ଦେବା ଉଚିତ୍ ତାହା ଭାବି ପାରିଲେ ନାହିଁ | କିଛି ଝିଅ ସବୁଠାରୁ ମଜାଦାର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲା, ପ୍ରଥମେ ସେ କହିଲା ଯେ ସେ ପୁଅମାନଙ୍କ ଛାତି ଏବଂ ଛାତି ର ବାଳ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

କିଛି ଝିଅ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶାନ୍ତ ମତ ରଖି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁଅମାନଙ୍କ ଆଖି ଦର୍ଶାଏ ଯେ ସେମାନେ କେତେ ସେକ୍ସି ଅଟନ୍ତି। କେତେକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁଅମାନଙ୍କ ଆବସ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସି ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ | କିଛି ଝିଅ ଏପରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୁଅର କାନ୍ଧରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ଶୋଇ ପାରିବ କି ନାହିଁ ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରଥମେ ପୁଅମାନଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ଦୃଷ୍ଟି ରଖିଥାଏ।

beared-look
ଅଧିକାଂଶ ପୁଅ ସଫା ସେଭ୍ କରନ୍ତି ଏବଂ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଝିଅ ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ କିଛି ଝିଅ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦାଢ଼ି ଥିବା ପୁଅମାନଙ୍କୁ ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଅନେକ ଝିଅ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ପୁଅମାନଙ୍କ ଜୁଆର ଲାଇନକୁ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି |

Powered by Blogger.