ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମହିଳାମାନଙ୍କର ୧୦ ଟି ଚିହ୍ନ, ପରିବାର ସହିତ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ରଖିଥାନ୍ତି

10 traces of lucky women, keeps family happy with husband
ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁଅ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ବିବାହ କରୁଥିବା ମହିଳା ଭାଗ୍ୟବାନ ଥାନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ଝିଅ ଙ୍କୁ ଦେଖି ଏହା ଜାଣି ହେବନାହିଁ, କାରଣ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା ଝିଅ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇନଥାନ୍ତି ଏବଂ ସରଳ ଦେଖାଯାଉଥିବା ମହିଳାମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର କିଛି ଶାରୀରିକ ଗୁଣ ଚିହ୍ନଟ କରି ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଜି ପାରିବେ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର କିଛି ଶାରୀରିକ ଲକ୍ଷଣ କହିବୁ, ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ପରିବାର ପାଇଁ କେତେ ଭାଗ୍ୟବାନ |

ବଡ ଆଖି ଥିବା ଝିଅ ମାନେ
ବଡ ଆଖି ଥିବା ଝିଅ ମାନେ
କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଆଖି ବଡ଼ ହରିଣ ପରି ଧଳା, ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ରେ ବହୁତ ଚଞ୍ଚଳ | ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି |

ନାଲି ଜିଭ ଥିବା ଝିଅ ମାନେ
ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଜିଭ ଲାଲ ଏବଂ କୋମଳ, ଏହିପରି ଝିଅ ମାନେ ଜୀବନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଖ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୀମିତ ନୁହେଁ, ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତ ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି |

ନାକ ଉପରେ ମୋଲ ଭାଗ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ
ବାସ୍ତବରେ, ବହୁତ କମ୍ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ନାକ ଆଗ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ମୋଲ୍ ଥାଏ, ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ | ଏହିପରି ଝିଅ ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତ ସୁଖ ପାଆନ୍ତି, ଏହି ତେଲ ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଜୀବନର ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

beautiful legs
ପାଦର ତଳ ପାର୍ଶ୍ୱ ରେ ଚକ୍ର କିମ୍ବା ଶଙ୍ଖ ଚିହ୍ନ
କିଛି ଝିଅ ଙ୍କ ପାଦର ତଳ ପାର୍ଶ୍ୱ ନରମ ଥାଏ ଏବଂ କେତେକ ଙ୍କ ପାଦରେ ଲଟା, ଚକ୍ର ଏବଂ ଶଙ୍ଖ ଚିହ୍ନ ଥାଏ | ଯାହାକି ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏପରି ଚିହ୍ନ ଥିବା ମହିଳା ମାନଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ମାନେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ, ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀ କିମ୍ବା ବଡ ରାଜନେତା ହୁଅନ୍ତି |

ଫ୍ଲାଟ ତଳ ଥିବା ଝିଅ ମାନେ
କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ଝିଅ କିମ୍ବା ମହିଳାମାନଙ୍କର ପାଦରେ ଛିଦ୍ର ନଥାଏ, ଅର୍ଥାତ୍ ଯଦି ପାଦ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମତଳ ଥାଏ, ତେବେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏପରି ଗୋଡ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ଖୋଲା ମନୋଭାବ ପୋଷଣ କରନ୍ତି | 

ଥମ୍ ଅପ୍ ଥିବା ଝିଅ
ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠି ଗୋଲାକାର ଏବଂ ଲାଲ ରଙ୍ଗ ଥାଏ ସେମାନେ ପରିବାର ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତି | ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ସର୍ବଦା ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପରିବାର ପ୍ରତି ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଅଟନ୍ତି |

ବୃତ୍ତାକାର ହିଲ୍ ଥିବା ଝିଅ
ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କର ଗୋଡ ଗୋଲାକାର ଏବଂ ନରମ, ସେ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଆରାମ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି | ଏହାର ଗୁଣବତ୍ତା ହେତୁ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୁଅନ୍ତି |

hot-navel
ଗଭୀର ନାଭି ଥିବା ମହିଳା
ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ବଡ଼ ଏବଂ ଗଭୀର ନାଭି ଅଛି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ମହାସାଗରୀୟ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କର ନାଭି ବଡ଼, ଗଭୀର ଏବଂ ଡାହାଣକୁ ଯାଇଥାଏ, ଏପରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଧନ, ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରାଯାଇଥାଏ |

ଲମ୍ବା ହାତ ଥିବା ଝିଅ
ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ବାହୁ ଲମ୍ବା, ନମନୀୟ ଏବଂ ସିଧା, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ବାସ୍ତବରେ, ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ମୋଟା ବାହୁ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ଅଧିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି |


Powered by Blogger.